Nasza ekipa

Rafał Szulik

Rafał Szulik

Manager / trener personalny

Jestem Trenerem personalnym, absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Aktywność Fizyczna i Żywienie z specjalizacją „trening osób otyłych i z chorobami przewlekłymi”. Ukończyłem studia na tym kierunku, chcąc poszerzać swoją wiedzę na temat treningu, fizjologii człowieka i odżywiania, aby w jak najbardziej efektywny sposób pomagać swoim podopiecznym w realizacji ich celów – jestem bowiem zdania, że jedyny skuteczny sposób na osiągnięcie wymarzonej sylwetki to połączenie odżywiania z aktywnością fizyczną.
Na siłowni można mnie również spotkać w roli prowadzącego zajęcia o charakterze wytrzymałościowo-siłowym. W każdy poniedziałek, środę oraz piątek!


 

Martyna Banaszek

Recepcja

Martyna Banaszek

 

Klaudia Momot

Klaudia Momot

Recepcja


 

Karolina Kołodziejska

Recepcja

Karolina Kołodziejska

 

 Snadra Chołuj

Sandra Chołuj

Recepcja


 

Martyna Wesołowska

Trener personalny

Z siłownią jestem związana od paru dobrych lat, wcześniej ponad 10 lat zajmowałam się jeździectwem jako zawodnik w dyscyplinie skoków przez przeszkody. Aktualnie moją codziennością jest trening siłowy i świadome odżywianie organizmu tak aby jedno z drugim przyniosło zadowalające efekty. Staram się codziennie stawiać sobie nowe wyzwania i sukcesywnie je realizować dążąc do swojego celu. W współpracy z klientem najważniejszy jest dla mnie dobór treningu który wpłynie na poprawę sylwetki i przede wszystkim zdrowia oraz sprawności na co dzień chcąc osiągnąć sukces często trzeba wyjść poza granice swojego komfortu, z miłą chęcią pomogę Ci zmienić to co uważasz za wymagające poprawy czy to kondycja, nadwaga, zbudowanie masy mięśniowej a może po prostu zacząć wplatać aktywność fizyczną w swoje życie. „Ciało jest plasteliną w rękach silnej woli… Artystą może być każdy z nas”.

Martyna Wesołowska

 

Karolina Czynsz

Karolina Czynsz

Trener personalny

Ze sportem jestem związana od dzieciństwa. Swoich sił próbuje w zawodach bikini fitness, więc trening siłowy oraz zdrowe odżywianie to moja codzienność. Skończyłam także kursy trenera personalnego oraz instruktora fitness. Dodatkowo dokształcam się studiując kierunek Psychodietetyki – Trenera Personalnego. Chętnie pomogę każdemu w dążeniu do swojej wymarzonej sylwetki, stawiając na pierwszym miejscu zdrowie poprzez indywidualne podejście. Staram się aby trening był przyjemnością, a nie katorgą! Z resztą sprawdź sam!


 

Edyta Holeczki

Trener personalny / Instruktor fitness

Edyta Holeczki

 

Justyna Władarz

Justyna Władarz

Dział sprzedaży


 

Hanna Klapuch

Masażystka

Hanna Klapuch

 

Maria Cycuła-Hasińska

Maria Cycuła-Hasińska

Dietetyk

Jestem dyplomowanym dietetykiem i kosmetologiem, absolwentkom Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie oraz Uniwersytetu Opolskiego. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe z psychodietetyki. Moją pasją jest dbałość o urodę i zdrowy styl życia, stąd uznałam, że doskonałym połączeniem dietetyki jest kosmetologia. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w wielu szkoleniach, kursach i konferencjach.

Według mnie prawidłowe nawyki żywieniowe obok aktywności fizycznej to podstawowy krok do tego, by cieszyć się zdrowiem i piękną sylwetką.
Moim klientom pokazuje jak mądrze i efektywnie wprowadzić nowe przyzwyczajenia czerpiąc z tego radość i uzyskując pożądane efekty.


 

Aleksandra Owczarzak

Zajęcia fitness – Trampoliny

Aleksandra Owczarek


 

Robert Henek

Robert Henek

Instruktor brazylijskiego jiu jitsu


 

Karolina Chłobuszewska

Instruktor BJJ dla dzieci

 

Karolina Chłobuszewska

 

Jan Jasiewicz

Jan Jasiewicz

Instruktor Kickboxing


 

Dagmara Makarska-Twardoch

Spinning / Zajęcia fitness

 

Dagmara Makarska-Twardoch

 

Monika Króliczek

Monika Króliczek

Zajęcia fitness

Zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii. Absolwentka Turystyki i Rekreacji na Wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej.
Instruktor fitness, Aqua fitness oraz Trener Personalny. Od zawsze związana ze sportem oraz aktywnością fizyczną. Przez wiele lat trenowała chińską sztukę walki Kung-Fu Wushu. Współzałożycielka „Padel Team – Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Padla”.
Pasjonatka zdrowego stylu życia. Wieczna optymistka zarażająca uśmiechem oraz pozytywnym spojrzeniem na świat.


 

Marta Langowska

Zumba

Marta Langowska

 

Karolina Kotyrba

Karolina Kotyrba

Instruktor fitness / instruktor zajęć dla dzieci

 


 

Oskar Bochynek

Dział informatyki

Jestem informatykiem, ale nie tylko – nie lubię stagnacji dlatego chwytam się za wszystko, w tym za serwis maszyn fitness. Żarty się mnie wiecznie trzymają. W firmie mam samych wrogów bo… patrz poprzednie zdanie. Lubię gotować, ale i zjeść (co widać), moim daniem popisowym jest pizza oraz chipsy z kaczki.

Oskar Bochynek

 

Piotr Niewrzela

Piotr Niewrzela

Serwis Maszyn


 

Co nas wyróżnia

W cenie naszych karnetów oferujemy Państwu naszych specjalistów,
którzy dbają o poprawny i efektywny trening oraz doradzą w sprawie
poprawnego żywienia:

Dietetyk
Trener personalny
Masażysta
Woda do picia
Karnet Open
1 wejście za darmo
Kawiarnia
Parking