13 marca 2018

Konkurs na Facebooku – Regulamin

Regulamin Konkursu „Polub i udostępnij”
1. Zasady przebiegu Konkursu „Polub i udostępnij” określa niniejszy Regulamin.
2. Organizatorem Konkursu jest BEFIT z siedzibą w Rybniku ul. Chabrowa 21 44-210.
3. W Konkursie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16 rok życia.
4. Aby wziąć udział w Konkursie konieczne jest posiadanie konta w serwisie Facebook.com. Uczestnik musi być również fanem strony Organizatora w serwisie Facebook.com.
5. Udział w Konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
6. Osoba, która polubi fanpage Befit, udostępni zdjęcie konkursowe oraz oznaczy znajomego, zgodnie z poniższymi postanowieniami Regulaminu, staje się Uczestnikiem Konkursu.
7. Aby wziąć udział w Konkursie, należy polubić fanpage Befit, oznaczyć jedną osobę, udostępnić publicznie zdjęcie konkursowe.
8. Wyłonienie zwycięzców nastąpi w terminie 3 dni od dnia zakończenia konkursu w formie losowania.
9. Nagrodą za 1 miejsce jest zestaw odżywek, a drugie i trzecie miejsce w losowaniu wygrywa wejściówkę do wykorzystania w siedzibie organizatora.
10. Zwycięzca nie może wymienić nagród na inne, na ich wartość pieniężną ani przenieść praw do ich otrzymania na osoby trzecie. Zwycięzcą nie może zostać organizator ani pracownik placówki.
11. O wygranej zwycięzca zostanie poinformowany w formie wiadomości oraz posta na portalu Facebook.
12. Odbiór nagrody następuje siedzibie organizatora w terminie dwóch tygodni od daty rozstrzygnięcia Konkursu po okazaniu dokumentu tożsamości.
13. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na publikację przez Organizatora imienia i nazwiska lub pseudonimu (nicka) na profilu Organizatora w serwisie Facebook.com, zgodnie z danymi wskazanymi w zgłoszeniu bądź w nazwie profilu Uczestnika w serwisie Facebook.com.
14. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatorów swoich danych osobowych na potrzeby Konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Każdy z Uczestników ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawiania.
15. Polubienie profilu, udostępnienie zdjęcia konkursowego jest jednoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego Regulaminu.
16. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane opublikowaniem nieprawdziwych danych osobowych bądź innych nieprawdziwych informacji opartych na zgłoszeniach sporządzonych przez Uczestników.
17. Uczestnik nie ma prawa żądać od Organizatora zwrotu jakichkolwiek kosztów ani innych poniesionych przez siebie wydatków w związku z uczestnictwem w Konkursie.
18. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu Konkursu w każdym czasie. Informacja o zmianie zostanie zamieszczona na stronie internetowej organizatora
19. Wszelkie pytania i uwagi można kierować na oficjalny adres e-mail Konkursu: recepcja@rybnik-befit.pl
20. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.
21. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany

Konkurs na naszej stronie pod linkiem https://www.facebook.com/pg/BeFit-Rybnik-1736079780014764/posts/?ref=page_internal

Zobacz też

22
05
PRACA w BEFIT

Ogłoszenie!   Poszukujemy osób na stanowisko:   Recepcjonista/Recepcjonistka   – cały etat/pół etatu – elastyczne godziny pracy – super atmosfera – dostęp do siłowni – umowa o pracę   Do zadań będzie należało :   – obsługa klienta – konsultacje i sprzedaż – obsługa komputera – odpowiedzialność za kasę gotówkową – obsługa urządzeń na recepcji […]

Czytaj więcej
21
05
Prezent z okazji dnia Matki i dnia Dziecka!

Z  okazji tego święta od 21.05-01.06 macie możliwość zakupienia Vouchera jako prezent dla bliskiej osoby już o 20% taniej! Dotyczy każdej ceny karnetu! Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na prezent, to nie czekaj ! 26.05 – cały dzień darmowa kawa dla każdej Pani oraz pomiary na specjalistycznej wadze zupełnie za DARMO! 01.06 – dla każdego […]

Czytaj więcej
16
05
NOWOŚĆ! Usługi dodatkowe!

Nie jesteś naszym klientem? Ćwiczysz w domu ? Nie uczęszczasz na siłownie? Oferta jest właśnie dla Ciebie! W naszym klubie ruszyły usługi dodatkowe, możesz przyjść wykupić usługę bez zakupu karnetu!      Oferujemy:   Masaż limfatyczny – 60 zł Masaż prenatalny dla kobiet w ciąży – 100 zł/1h Masaż hawajski lomi lomi  – 100 zł/1h Masaż całego ciała – 60 zł Antycellulitowy – 50 […]

Czytaj więcej